Oryginalna potrawa podczas podróży

Jeśli chcesz wygrać w voucher w konkursie wspólnie zorganizowany z platformą pyszne.pl oraz airbnb.pl o wartości 250 euro lub jeden z 3 o wartości 150 euro do zrealizowania na platformie airbnb.pl weź udział w konkursie.


Co należy zrobić by wygrać ? Po pierwsze opisz jakie najciekawsze danie jadłeś w swoim życiu w  formie opisu, rymowanki, zdjęcia, filmiku lub kolażu. 

Następnie prześlij swoją pracę na adres mailowy [email protected] lub jako wiadomość przez Facebooka  https://www.facebook.com/pysznepl
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się także na blogu http://blog.pyszne.pl/konkursairbnb
Chcesz skosztować specjały kuchni ze różnych stron świata?


Chyba każdy kraj świata ma specjał, który urósł do rangi łatwo rozpoznawalnego symbolu. Dla Japonii będzie to sushi, dla Szwajcarii - czekolada, dla Czech czy Irlandii - piwo, dla Kanady - syrop klonowy, a dla Włoch - spaghetti. Nowe smaki i orientalne potrawy poznajemy przede wszystkim wtedy, kiedy podróżujemy do obcych krajów. Rok spędzony na wymianie studenckiej w Barcelonie albo podróż poślubna po krajach Orientu rodzą przecież nie tylko wiele nowych znajomości i mnóstwo przemiłych wspomnień, ale także rozbudzają chęć dalszego poznawania regionalnych potraw tych zakątków świata, w których spędziliśmy niezapomniane chwile. Za sprawą wyśmienitych polskich restauratorów dania niemalże każdej kuchni mogą trafić pod polskie strzechy. Trzeba jedynie wiedzieć, gdzie ich szukać.
Najlepszym miejscem do takich poszukiwań jest oczywiście lider wśród platform do zamawiania jedzenia online - Pyszne.pl. Klienci mogą zamawiać potrawy typowe dla obcych kultur, wybierając z je z kart dań ponad 1,5 tys. restauracji działających w różnych częściach Polski - od mniejszych miasteczek do potężnych aglomeracji. Zadowoleni klienci pozostawili już 150 tys. opinii o dokonanych zamówieniach. Co ważne, już podczas pierwszej wizyty na Pyszne.pl bardzo łatwo jest odnaleźć się na intuicyjnej stronie internetowej czy aplikacji mobilnej.

Smakosze spragnieni nieustannego poznawania specjałów z różnych zakątków naszego globu z radością dołączą do międzynarodowej społeczności Airbnb. Na stronie można zamówić nietypowy nocleg w jednym ze 192 krajów świata. Na turystów czekają aż 34 tys. miast na wszystkich sześciu zamieszkałych kontynentach. Do wyboru są noclegi nie tylko w hotelowych apartamentach, ale nawet na łodziach czy w domkach na drzewie.

Pozostałe teksty