Co nowego? (33)


Lato w pełni, za oknami żar, a nasi blogerzy dzielnie donoszą z najodleglejszych zakątków kraju i świata w jaki sposób najlepiej spędzić ten wspaniały czas. Nasze cotygodniowe rekomendacje zaczynamy jednak od początku, czyli od spraw szkolnych, bo nie ma wakacji bez końca roku szkolnego, dlatego też zachęcamy do lektury wpisu Nauczyciel kontra uczeń czyli porównanie szkoły polskiej i tajskiej (blog Rajscy w Azji). Niejeden czytelnik tęskniący za czasami porządku i dyscypliny w polskiej szkole rozmarzy się nad tym tekstem, choć można się tego nadmiaru kar równie dobrze przestraszyć.

Zachęcamy też do czytania typowo wakacyjnych relacji, na przykład Hiszpania – Benidormu (Magnes z podróży), Wszystko co musisz wiedzieć o Paryżu (Ethno-passion), czy 9 pomysłów na urozmaicenie swoich wakacji na Grodo (Zależna w podróży).
 
Absolutnym niezbędnikiem dla każdego czytelnika szykującego się do wyjazdu powinien być też tekst Podróżowanie w czasach terroryzmu (Szlakiem Naszych Marzeń), bardzo pouczający i aktualny.  

Pozostałe teksty