Pożyczka pozabankowa na raty. Czy warto?

Czy często zdarza się tak, że zaskakują cię niespodziewane wydatki i nie wiesz w jaki sposób najszybciej uzyskać potrzebne pieniądze? Chcesz kupić nową pralkę bo stara odmówiła współpracy? A może planujesz weekendowy wypad za miasto? Co najlepiej zrobić w momencie, gdy przytrafi ci się najlepsza cenowa okazja, a twój portfel od dłuższego czasu świeci pustkami? Nie martw się. Z pomocą przychodzą pozabankowe instytucje, które w swojej ofercie mają pożyczki na raty – komentuje Ewelina Nadworna, ekspert PożyczkaGO.pl


W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się tak, że spotykają nas różne sytuacje, które bardzo ciężko jest przewidzieć. Zazwyczaj jest to wręcz niemożliwe. W takich momentach zgromadzone w domowym budżecie oszczędności mogą być niewystarczające na pokrycie wszystkich kosztów. Co najlepiej zrobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie  krótkoterminowej pożyczki rozłożonej na dogodne raty. Szybki zastrzyk gotówki ułatwi wykaraskanie się kłopotów.
 
Czy warto?
 
Choroba dziecka, zepsute auto, atrakcyjna cenowo promocja, zniżka na zakup ubrań. To tylko przykładowe sytuacje, które mogą przytrafić się właśnie tobie. Dodatkowe wsparcie finansowe będzie wówczas bardzo pomocne.
 
A może masz ochotę sprawić swojej drugiej połówce przyjemność i zrobić niespodziankę? Chciałbyś zaplanować weekendowy, romantyczny wypad we dwoje? W takich sytuacjach wiele osób zastanawia się czy zaciągnięcie pożyczki na tego rodzaju przyjemności jest właściwym rozwiązaniem. Odpowiedź jest jedna. Oczywiście, że TAK. Należy tylko wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać ofertę, która jest do nas najlepiej dostosowana. Platforma PożyczkaGO.pl oferuje swoim potencjalnym klientom krótkoterminowe/długoterminowe pożyczki zaciągane online. Możliwość rozłożenia spłaty w określonym czasie jest stosownym udogodnieniem dla klienta.
 
Zasady.
 
Klient, który zdecyduje się na zaciągnięcie zobowiązania, jakim jest krótkoterminowa pożyczka, ma możliwość rozłożenia jej na maksymalnie  36 rat. Miej na uwadze fakt, iż cały koszt pożyczki uzależniony jest od wysokości kwoty, którą pożyczasz oraz od ilości rat. W celu wyliczenia wszystkich kosztów warto jest wejść na stronę PożyczkaGO.pl i odpowiednio ustawić suwaki. Poniżej zostanie wyświetlony całkowity koszt pożyczki.
 
Po wstępnej weryfikacji danych osobowych potencjalnego klienta zapada decyzja o przydzieleniu pożyczki.
 
Szybko i sprawnie.
 
Krótkoterminowe/długoterminowe pożyczki są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które sprawnie chcą sfinalizować cały proces w celu szybkiego uzyskania gotówki. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić krótki wniosek całkowicie online. Wiadomość zwrotna o przyznaniu pożyczki dotrze do klienta następnego dnia. Wypełnienie wniosku online oraz pozytywne przejście wstępnej weryfikacji praktycznie kończy cały proces. Po podpisaniu umowy, nasz ekspert prześle pieniądze na podany numer rachunku bankowego. Sam widzisz, jak szybko i sprawnie przebiega proces zaciągnięcia pożyczki pozabankowej na raty.
 
Same zalety.
 
Z własnego doświadczenia wiem, że nikt nie lubi zaciągać zobowiązań w bankach. Cały proces przeciąga się w czasie. W PożyczkaGO.pl jest zupełnie inaczej. Finalizacja całego procesu przebiega szybko, sprawienie i bez zbędnych formalności. Chwilę po wysłaniu wniosku klient otrzymuje informację o wyniku związanym z przejściem całej procedury. Następnie pieniądze zostają wysłane na konto.
 
Krótkoterminowe pożyczki ratalne zaciągane online powodują, iż zaoszczędzisz sporo cennego czasu. Jest to istotne udogodnienie dla osób, które na co dzień są bardzo zabiegane i nie mają na tyle dużo wolnego czasu, aby dopełniać różnego rodzaju formalności w placówkach danej instytucji. 
 
Weronika Lechańska

Pozostałe teksty