Podróż poślubna do raju

Ślub wiąże się z wieloma problemami i sprawami, które trzeba załatwić. Musimy zapewnić rodzinie nocleg, a tym, którzy mieszkają za granicą albo na drugim końcu Polski bilety na samolot. Wiele par chce po ślubie odbyć podróż poślubną. Zazwyczaj w taką podróż wybieramy się w jakieś ciepłe miejsce. Gdzie warto polecieć? Które miejsce na świecie jest idealne do rozkoszowania się nowym stanem cywilnym i swoim mężem lub żoną?
Wyspy Malediwy

Chyba każdy chciałby znaleźć się w takim raju, jakim są Wyspy Malediwy. Błękitna laguna i mnóstwo różnych wysp i wysepek, na których słońce świeci bez przerwy. Niesamowite miejsce, które jest rajem na ziemi. Klimat równikowy, gorący i jednocześnie wilgotny przyciąga tłumy turystów w okresie Świąteczno-Noworocznym, gdy w Polsce i w wielu krajach europejskich jest zimno i nieprzyjemnie, tam słońce świeci cały czas. Oprócz fantastycznej pogody niewyobrażalnie piękne jest samo miejsce. Niewielka tropikalna wysepka, na której cień znajdziemy pod palmami kokosowymi na białych plażach i jeszcze rafa koralowa, która otacza turkusową lagunę. Więc nie ma co czekać, rezerwujmy bilety na samolot na Malediwy!

Ile kosztuje raj?

Koszty podróży poślubnej na Malediwy są różne. Dużo zależy od terminu podróży. Jeśli wybierzemy czas, gdy najwięcej turystów odwiedza wyspy, to z pewnością zapłacimy więcej za bilety na samolot. Jeśli chcemy kupić wycieczkę lub bilety w ostatniej chwili, także możemy spotkać się wyższymi cenami, niż w przypadku wcześniejszej rezerwacji. W ofertach Last Minute wycieczki w biurach podróży kosztują od 1 500zł. do 3 000zł. Skąd taka różnica w cenie? Dużo zależy od hotelu, w którym chcemy spędzić ten czas, biura podróży i kilku innych szczegółów dotyczących samej wycieczki. Gdybyśmy chcieli teraz kupić bilety na samolot na Malediwy zapłacimy nieco ponad 3 000zł. Dużo, ale to w końcu wakacje w raju. To wymarzona podróż poślubna. Na taką okazję wartą wydać trochę więcej pieniędzy.

Jak można spędzić czas na Malediwach?

Sposobów jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla aktywnych turystów zaproponować możemy nurkowanie i oglądanie przepięknych raf koralowych. Zwiedzanie wysp także może być bardzo interesujące. Mniej aktywni mogą wygrzewać się na białych plażach i cieszyć się słońcem. Możemy spacerować nad brzegiem oceanu i spać w domku na oceanie. Wyspy Malediwy są wyjątkowym miejscem i choć bilety na samolot są bardzo drogie, to jednak warto tam się udać choćby w podróż poślubną, bo to także jest bardzo wyjątkowa podróż. Czas z pewnością spożytkujemy i będzie nam jeszcze mało. Taka wycieczka jest raczej ekskluzywnym prezentem, czy marzeniem i nie każdy może sobie na nią pozwolić, ale Ci, którzy się zdecydują na pewno się nie rozczarują.

Pozostałe teksty