Szukasz miejsca na wypoczynek? Odwiedź nasze polskie morze!

Obecnie od hotelu oczekujemy znacznie więcej, niż miało to miejsce kilka lat temu. Przez pojawiające się nowe trendy, zmiany zachodzące w stylu życia oraz rosnącą świadomość wymagamy nie tylko czystego i zadbanego pokoju w spokojnej okolicy. Doceniamy przede wszystkim liczne profity płynące z przebywania w danym miejscu - m.in. możliwości odpoczynku lub zdrowego zmęczenia po wysiłku na sali treningowej. Pomimo atrakcyjnej oferty zagranicznych kurortów coraz chętniej decydujemy się na relaks w granicach naszego kraju; dużą popularnością cieszą się Bieszczady ze swoim kameralnym klimatem, przepiękne Mazury, a przede wszystkim Bałtyk. Nadmorskie miejscowości i hotele znakomicie dostosowują się do wymagań współczesnego klienta kusząc licznymi atrakcjami oraz bogactwem ofert.


polskie morze

- Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo na przestrzeni lat zmienił się gość hotelowy oraz jego potrzeby. Klient biznesowy szukający miejsca na wypoczynek oczekuje dzisiaj nie tylko relaksu w tradycyjnym tego słowa znaczeniu; rośnie świadomość społeczeństwa na temat zdrowego ciała i odżywiania, w cenie jest zadbana, wysportowana sylwetka, a troska o wygląd jeszcze nigdy nie była tak ważna. To z kolei generuje nowe potrzeby - odpoczynek naszego gościa ma dzisiaj przede wszystkim wymiar praktyczny: służy pielęgnacji ciała lub poprawie kondycji. Mądrze zarządzane bałtyckie hotele zauważają te zmiany i dostosowują ofertę do indywidualnych oczekiwań tworzonych przez styl życia klienta - przekonuje pracownik hotelu Nadmorski.

Polskie morze jest doskonałym celem podróży bez względu na preferencje i upodobania. Bo chociaż wcześniej to góry kojarzyły się z modnym ostatnio aktywnym wypoczynkiem, to nadmorskie miejscowości szybko wzbogaciły swoją ofertę turystyczną o atrakcje dla nowej generacji gości. W zależności od hotelu możemy zdecydować się na weekend regeneracyjny oznaczający zazwyczaj serię zabiegów odżywiających i pielęgnujących całe ciało lub kilka dni wypoczynku pod okiem trenerów i doradców żywieniowych, dzięki którym będziemy mogli rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Istotną kwestią dla poszukujących relaksu amatorów zdrowia z pewnością jest odżywianie. Hotele nastawione na przyjmowanie świadomych gości, ceniących proste lecz zdrowe i zbilansowane posiłki oferują interesujące menu, bogate zarówno w ciekawe wrażenia smakowe jak i wartości odżywcze wspomagające aktywny tryb życia. W wielu ośrodkach w cenie noclegu możemy także liczyć na fitness, saunę, masaże, a nawet porady dietetyka czy kosmetologa.

- W zależności od standardu hotelu i ceny możemy się dzisiaj naprawdę wiele spodziewać po pakiecie otrzymywanym wraz z noclegiem. Wiele miejsc oferuje całe programy dostosowane do upodobań, dla przykładu w hotelu Nadmorski można wybrać między innymi pakiet New Life dla początkujących amatorów zdrowego trybu życia, Double Power zapewniający aktywny wypoczynek dla dwojga, a nawet Love Jogging dla biegaczy-amatorów, którzy chcą poprawić swoje wyniki. Tych programów jest dużo więcej i wszystkie opierają się na współpracy z trenerami, możliwością wypożyczenia sprzętu czy poddaniu się najwyższej klasy zabiegom pielęgnacyjnym - wymienia pracownik czterogwiazdkowego hotelu. - To oferta skierowana do świadomych i wykształconych klientów, którzy w ramach określonych kosztów oczekują wysokiego standardu. Dzięki tego typu ofertom goście mogą liczyć na wypoczynek dostosowany do współczesnych potrzeb, dodatkowo w niesamowitym, nadmorskim klimacie - podsumowuje.

Pozostałe teksty