Pomyśl o wakacjach nad polskim morzem!

Choć do wakacji jeszcze daleko, warto już teraz pomyśleć o organizacji letniego wypoczynku, zwłaszcza, że może się to naprawdę opłacić. W ciągu kilku ostatnich lat przekonaliśmy się już, że urlop w kraju może być tak samo atrakcyjny jak wyjazd zagraniczny, a do tego o wiele tańszy, zwłaszcza jeśli rezerwacją zajmiemy się o wiele wcześniej.


Wakacje na każdą kieszeń
Właśnie takie wakacje oferuje ośrodek wypoczynkowy PEDRO udostępniający domki w Pobierowie. Pobierowo to mała, bardzo urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, znajdująca się w województwie zachodniopomorskim. Zwiększająca się z roku na rok liczba wypoczywających tu Polaków jest najlepszym świadectwem atrakcyjności tego miejsca. PEDRO należy do najchętniej odwiedzanych pobierowskich kompleksów, głównie ze względu na to, że oferuje gościom nowe, ogrzewane centralnie i w pełni wyposażone domki, w których swobodnie może nocować nawet 6 osób. Obiekty są atrakcyjne wizualnie i położone w niedużej odległości zarówno od plaży, ale jak i od centrum miejscowości.
 
Dla ceniących spokój i wygodę
Pobyt w ośrodku PEDRO w Pobierowie to coś przede wszystkim dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, czystość i bliskość przyrody. Sąsiedztwo pięknych plaż, krystalicznie czystych kąpielisk, a także lasu sosnowego, daje wiele możliwości spokojnego, ale także bardzo aktywnego wypoczynku. Można tu bez przeszkód zażywać sportów wodnych (PEDRO wypożycza wszelkie niezbędne do tego sprzęty) jak i spacerować, biegać i jeździć rowerem po okolicznych terenach zielonych. Przyjeżdżając do domków w Pobierowie można być także pewnym, że będzie nam tu miło, wygodnie i komfortowo, dzięki sporej ilości sklepów, restauracji, pubów i ogródków piwnych. W razie nudy i niepogody dostępne jest także kino i dyskoteki, jako uzupełnienie idealnego urlopu nad morzem.   

Pozostałe teksty