Co nowego? Część 4

Nowe wpisy na blogach podróżniczych


W tym tygodniu zachwycił nas kolejny wysyp uroczych kotów na blogu Udaję się (Kot strażacki z Puszczy, Kot z Puszczy Białowieskiej, biały kot poniedziałkowy, Kot poniedziałkowy cd.). Od miesięcy podziwiamy wytrwałość autorki w fotografowaniu kocich piękności i przystojniaków, szczególnie tych ulicznych, nierasowych pieszczochów. Jeśli więc szukacie czegoś co was rozgrzeje w jesienną szarugę, wejdziecie na Udaję się. Znajdziecie tam również bardzo interesujący wpis pt. Czy w Indiach jest bezpiecznie? A dla kobiet? Jest to nieocenione źródło informacji, poruszające kwestie, o których mało kto myśli wybierając się w podróż do Indii.
Naszą uwagę zwrócił również wpis z bloga W pustyni bez puszczy o wiele mówiącym i jakże aktualnym tytule Rosjanie i Saudyjczycy stawiają na współpracę w Syrii.
Prawdziwych emocji dostarcza także wpis z Ruszaj w Drogę! pt. Złodzieju! Oddaj nam naszą tablicę! Musicie to przeczytać, zwłaszcza jeśli mieszkacie w Poznaniu i możecie pomóc w namierzeniu bezcennej tablicy.
Z lżejszych njusów, na blogu Cuba – mi amor możecie zapoznać się z tekstem (ale głównie o zdjęcia chodzi) o sesji zdjęciowej piosenkarki Rihanny (O Rihannie w Hawanie) do czasopisma Vanity Fair.
 
 

 

Pozostałe teksty