Witamy w TravelReporter.pl

TravelReporter.pl to portal działający na zasadzie agregatora blogów. Oznacza to tyle, że zbieramy informacje pisane przez podrózników w języku polskim i umieszczamy je w naszym katalogu podróży. Oczywiście, nie w całości, cytujemy tylko krótkie wstępy oraz prezentujemy jedno zdjęcie - resztę możecie przeczytać na stronie danego autora. Raz na 3 dni odwiedzamy blogi podróżnicze i sprawdzamy, czy pojawiły się na nich jakieś wpisy - jeżeli tak, nasz moderator sprawdza je i umieszcza w portalu. To wszystko, a dzięki temu my mamy dobrze odwiedzany portal a blogerzy promocję swoich wpisów.

Staramy się wskazywać miejsca, do których jeżdżą blogerzy. Dzięki temu powstaje mapa podróży polskiej blogosfery oraz mapy poszczególnych krajów i użytkowników. Wciąż pracujemy nad precyzją naszych map, czasami nasi podróżnicy jeżdzą w miejsca, które ciężko zlokalizować nawet w Google Maps ;-)

Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli brakuje Ci jakiejś funkcjonalności, coś Ci przeszkadza lub coś mogłoby być lepsze, napisz! Jeżeli technologia pozwoli, wdrożymy Wasze najciekawsze propozycje.

TravelReporter.pl w cyfrach

Podróżników w portalu: 168

Wycieczek:

14828 pokaż wycieczki

Najpopularniejsze kraje:

Polska (2940), Włochy (784), Francja (452), Hiszpania (427), Tajlandia (425), Arabia Saudyjska (408), Chiny (391), Republika Południowej Afryki (345), Gruzja (308), Indie (305)